Xerox Phaser 3020 WiFi Mono Lazer Yazıcı
Xerox Phaser 3020 WiFi Mono Lazer Yazıcı

Xerox Phaser 3020 WiFi Mono Lazer Yazıcı

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺2.409,77  + KDV
İndirimli : ₺2.309,36  + KDV
KDV Dahil : ₺2.725,05

Ofis Tipi Printer

:
Xerox Phaser 3020 Wi-Fi Mono Lazer Yazıcı

Airprint özelliği sadece apple uyumlu cihazlarda çalışmaktadır


 

·Mükemmel uyum. Phaser 3020 siyah beyaz yazıcının kompakt tasarımı küçük alanlara harika uyum gösterir.


 

·Yüksek etki. Hesaplı fiyat. USB ve tümleşik Wi-Fi'ye sahip Phaser 3020 yazıcıyı seçtiğinizde inanılmaz sonuçlara ve zengin standart özelliklere sahip olursunuz.


 

         Ekstra parça gerekmez. Phaser 3020 siyah beyaz lazer yazıcı bir tane kolay değiştirilen, hepsi bir arada kartuş kullanarak sarf malzeme yönetimini basitleştirir ve malzeme değiştirmek için harcanan zamanı en aza indirir.


 

·Sezgisel Arayüz. Cihazın sezgisel ön panelini kullanarak günlük işlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.


 

·Karmaşık değildir. Yazıcıyı neresi uygunsa oraya yerleştirin; Xerox® Kablosuz Kolay Kurulum, Wi-Fi ağınıza hızlı ve kolay bir şekilde bağlanmanıza yardım eder.


 

·

Doğrudan Wi-Fi. Phaser 3020, mevcut bir kablosuz ağa gerek duymadan Wi-Fi özellikli cihazlara bağlanabilir. Doğrudan Wi-Fi; cep telefonlarının, tabletlerin ve dizüstü bilgisayarların yazıcıya doğrudan güvenli bağlantı yapmasını sağlar.


 

         Göze çarpmaz. Aklınızdan çıkmaz. Her zaman baskı işinin durumundan haberdar olabilir, toner seviyesini görebilir ve Xerox® CentreWare® IS ile bilgisayarınızdan hızlı bir şekilde online destek alabilirsiniz.

 

·Yük beygiri performansı. Phaser 3020 siyah beyaz lazer yazıcı ağır iş yüklerinin kolayca üstesinden gelir.


 

·Daha az bekleme. Dakikada 20 sayfa gibi yüksek baskı hızları sayesinde beklemeye az, müşterilerinize çok vakit ayırırsınız.

·Görsel olarak etkileyici. 1200 x 1200 dpi'ye varan baskı çözünürlüğünde geliştirilmiş görüntü kalitesine sahip metin ve grafikler, önemli baskı işlerine ciddi derecede görsel etki katar.


 

·Artırılmış güç. 600 MHz güçlü işlemci ve 128 MB bellek ile tüm zorlu işleri hızlı ve etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı