Canon MF237w Lazer Yazıcı
Canon MF237w Lazer Yazıcı

Canon MF237w Lazer Yazıcı

Fiyat : ₺5.980,95(KDV Dahil)

Kullanılan Toner Kartuşu: Crg-737

:


Çok Fonksiyonlu Kullanım

Kaliteli baskı elde edilmesini sağlayan yazıcı, ayrıca tarayıcı, fotokopi ve faks gibi farklı işlemlerde de kullanılabilmektedir. Birçok işlevin hızlı ve kolay bir şekilde yerine getirilmesini sağlayan yazıcı, kolay ve hızlı kullanımın yanı sıra kaliteli baskı elde edilmesini sağlamaktadır.


Baskı Özellikleri

Lazerli baskı teknolojisi ile basım işlemi gerçekleştiren yazıcı hem siyah beyaz hem de renkli baskı işlemi yapabilmektedir. Toner ile çalışan ürün, lazer teknolojisi sayesinde yüksek kalitede baskı elde edilmesini sağlamaktadır.


Kullanım Şekli

Kablosuz kullanım sunar. Kullanımı veri alımı yaparak gerçekleştiren ürün, farklı kanallar üzerinden veri alımı yapabilmektedir. Bu özelliği sayesinde farklı cihazlar ile bağlantı kurulmasını sağlamaktadır.

 


Baskı Hızı

 

250 sayfa toplam kağıt girişine sahip olan yazıcı, 23 Sf/ Dk hızda baskı işlemi gerçekleştirmektedir. Bu hız siyah beyaz baskıları için geçerli olurken renkli baskılarda renk oranına bağlı olarak hız farklılıkları oluşabilmektedir.

 


Çözünürlük Oranı

 

Sahip olduğu lazer teknolojisi yüksek kalitede baskı elde edilmesini sağlamaktadır. Ürünün yazıcı çözünürlüğü 1200 x 1200 DPI’dır. Bu da art arda yapılan baskıların kaliteli olmasını sağlamaktadır.

 


Bağlantı Özellikleri

 

Çift taraflı yazdırma özelliği bulunan ürünün, Wi-Fi ve Ethernet desteği bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde kolay veri alımı yapar.

 

Çerez Kullanımı